Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Jak to działa?

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom, gwarantując skuteczne pośrednictwo w dotarciu do potencjalnych klientów. Ofertę kierujemy głównie           do licencjonowanych firm świadczących krajowe oraz międzynarodowe przewozy pasażerskie, usługi przewozu osób, firm wynajmujących auta.

Portal wTrase.pl sprawi, że zarejestrowana w nim firma pojawi się w naszej bazie Przewoźników (baza otrzymywania zlecen, nie udostępniana nikomu) z całej Polski, do których automatycznie wysyłane są zapytania od Podróżnych poszukujących firmy transportowej/ środka transportu. Weryfikacja zależy od wybranej przez Przewoźnika kategorii– jeśli świadczysz usługi transportowe wykorzystując np. auta osobowe i vany, takie też zapytania będą przekazywane. Wszystkie zlecenia portal wTrase.pl przesyła na podany podczas rejestracji adres email lub na konto Przewoźnika w portalu, dodatkowo wysyłana jest informacja drogą mailową o nowych zleceniach. Reszta zależy już tylko od Przewoźnika. Wystarczy sporządzić ofertę według otrzymanych informacji oraz wysłać ją z naszego portalu mailowo, bądź skontaktować się telefonicznie- w zależności od podanej formy kontaktu przez potencjalnego klienta.

Dla nowych użytkowników / Przewoźników proponujemy bezpłatny 10 dniowy okres testowy 

Po zakończeniu terminu testowego cały czas otrzymują Państwo zlecenia do czasu wyrejestrowania się(bez żadnych opłat) lecz nie jest widoczny kontakt do zamawiającego wycenę, aby regularnie otrzymywać zlecenia wraz z kontaktem do potecjalnego klienta na wcześniej wybrane usługi należy uiścić odpowiednią opłatę w zależności od oferowanego transportu i obszaru, na którym dane usługi są realizowane.Do wybranego przez Przewoźnika województwa następne trzy sąsiadujące ( do wyboru) gratis! Dodatkowo każde kolejne województwo oferujemy za połowę ceny.

Rejestracja w naszym portalu do niczego nie zobowiązuje! W każdej chwili trwania współpracy z portalem można zrezygnować          z jego usług. Przewoźnik sam decyduje kiedy przerywa lub zawiesza otrzymywanie zleceń za pośrednictwem portalu.

 

Formularz rejestracji jest prosty, a jego wypełnienie trwa chwilę. Proces ten jest bezpłatny! Przewoźnik uiszcza opłatę wyłącznie za wybór kategorii świadczonych przez siebie usług. Ceny za usługę umieszczone są w zakładce Cennik. Ich wysokość zależy od:

 • ilości owych kategorii ( np. auta osobowe, limuzyny, busy...)

 • czasu korzystania z usługi serwisu ( np. okres 3 lub 6 miesięcy)

 • obszaru świadczenia przez Przewoźnika usług ( ilośći województw, np. woj. Wielkopolskie, Mazowieckie... )


 

Cennik jest podzielony na konkretne kategorie, aby ułatwić Państwu zaznajomienie się z potencjalnymi kosztami oferowanych usług.


Kiedy proces rejestracji przebiegnie pomyślnie, można już tylko czekać na zapytania od klienta. Koszty podróży są ustalane wyłącznie przez Przewoźnika, portal wTrase.pl nie ma prawa w nie ingerować, podobnie jak w szczegóły oferty zawartej z klientem.


Przed podjęciem współpracy z naszym portalem uprzednio prosimy zapoznać się z Regulaminem oraz z Cennikiem.                                           Po dokonaniu rejestracji portal wTrase.pl podejmie kolejne kroki, które mają pomóc Państwu w pozyskaniu klienta na dany rodzaj usługi transportowej.

Żadna z firm zarejestrowanych w naszej bazie nie jest faworyzowana– wszystkie firmy otrzymują zlecenia równocześnie, co ma na celu zagwarantowanie zdrowej konkurencji.

 

 

Podróżni składają zapytania o następujące środki transportu:

 • limuzyny/ auta luksusowe

 • samochody osobowe

 • vany

 • mikrobusy

 • busy

 • autokary

 • przyczepki

 • lawety

 • auta osobowe bez kierowcy

 • wynajem aut

 

PODPOWIADAMY:
Jak dobrze i szybko odpowiadać na zlecenia:

 • Nie robić odpisz na otrzymane zapytanie z portalu, ponieważ odpowiedz trafia do nas(chyba że skopjujemy i dodamy adres email kierującego zapytanie)

 • Na zapytania odpowiadać bezpośrednio do klienta drogą mailową lub telefoniczną ( w zależności od prośby klienta zawartej w zapytaniu)

 • ofertę do Podróżnego drogą elektroniczą można wysłać zarówno z konta mailowego podanego wczesniej przy rejestracji              jak i bezpośrednio z konta portalu wTrase.pl > Dla Przewoźników >Panel klienta > Lista zapytań/ rozwiń(proszę pamiętać o podaniu danych kontaktowych do firmy)

 • wysyłać ofertę na przewóz zawierającą: krótki opis firmy, proponowanego środka transportu, wycenę oraz np. informację o galerii aut znajdującej się na stronie internetowej.

 

Specjalnie z myślą o Przewoźnikach i ich Pasażerach stworzyliśmy zakładkę LAST MINUTE, która widnieje na Stronie głównej.         Powstała z zamiarem redukcji wydatków związanych z tzw. pustymi przebiegami, uzupełniając środki transportu dodatkowymi pasażerami             za rozsądną cenę. Przewoźnik zamiesza informację na Stronie głównej zawierającą:

 • ilość wolnych miejsc

 • cenę za miejsce

 • dane kontaktowe

Zainteresowani Podróżni będą się kontaktowali telefonicznie/ mailowo w sprawie ustalenia szczegółów ( proponujemy ustalenie jednego miejsca zbiórki osób w danym mieście).

 

 

Zapoznaj się proszę z naszym  Regulaminem:

REGULAMIN

Cennik jest dostępny po bezpłatnej rejestracji, lub prosimy o kontakt z naszym biurem

 

Zapraszamy do współpracy. Jeżeli mają Państwo dodatkowe pytania nasz zespół pozostaje do dyspozycji, kontakt do biura znajduje się w zakładce kontakt w stopce strony.