Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Przewoźnik

W celu lepszego rozreklamowania swoich usług, łatwiejszego i szybszego dotarcia do klientów, zarejestruj się w bazie wTrase.pl. Nieważne, czy jesteś przewoźnikiem prywatnym, czy masz swoją firmę, ważne, żebyś oferował usługi przewozowe, którymi ktoś mógłby być zainteresowany. Po uiszczeniu opłaty odpowiedniej do oferowanych przez Ciebie pakietów, czekasz na zamówienia, które klienci złożyli za pośrednictwem naszego serwisu. U nas nikt nie jest faworyzowany i każdy ma równe szanse. Odpowiadaj na zapytania tak szybko, jak tylko to jest możliwe, a dzięki temu Twoje szanse na znalezienie klienta znacznie wzrosną. Jeżeli nie będziesz zadowolony z efektów, w każdej chwili możesz zrezygnować z usług portalu.
 
Aby udanie rozpocząć przygodę z naszym portalem, należy pomyślnie zarejestrować się w naszej bazie (oczywiście bezpłatnie), wpisując wszelkie potrzebne dane firmy i typ przejazdu, jaki możesz zaoferować swoim klientom.