Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Bydgoszcz

Przewóz osób Bydgoszcz

 

Poszukujesz atrakcyjnej oferty na przewóz osób? Chcesz wynając busa, autokar lub autobus z Bydgoszczy lub okolic? Oferujemy wszelkie srodki transportu, wystarczy wypełnić zapytanie. Odpowiemy na nie jak najszybciej bedzie to możliwe. Dzięki nam przewóz osób, wynajem autokarów i busów, nie bedzie stanowić już problemu.

 

Za naszym pośrednictwem skontaktujesz się z przewoźnikami i otrzymasz propozycje pasujące do Twoich oczekiwań. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz i podasz podstawowe informacje: datę wyjazdu, ilość podróżnych, środek transportu oraz typ przejazdu.

Korzystanie z usług portalu jest bezpłatne, nie zobowiązuje też do wyboru oferty na przewóz osób.

Podróżując z wtrase.pl

Korzystając z usług wtrase.pl przekonasz się, że podróż może być przyjemna oraz komfortowa. Przewoźnicy zarejestrowani w portalu posiadają odpowiednie uprawnienia, a także nowoczesne i bezpieczne floty.

Przed podróżą do Bydgoszczy, warto dowiedzieć się nieco na jej temat, ponieważ jest to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. W ostatnich latach miasto prężnie się rozwija i jest atrakcyjniejsze nie tylko dla mieszkańców, ale również turystów.

Bydgoszcz to największe miasto województwa kujawsko-pomorskiego, ważny ośrodek gospodarczy, akademicki i kulturalny. Ponadto jest też istotnym ośrodkiem sportowym, wojskowym, a także medycznym.

Edukacja, Kultura, Turystyka

W mieście znajdują się cztery uczelnie publiczne: Uniwersytet im. Kazimierza Wielkiego, Akademia Muzyczna, Collegium Medicum Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika oraz Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich.

W mieście znajduje się opera, filharmonia oraz teatry. Działają tu również ośrodki kultury oraz galerie sztuki.

Miasto ma dużo do zaoferowania turystom: będąc w Bydgoszczy koniecznie trzeba zobaczyć Wyspę Młyńską, tzw. Wenecję Bydgoską oraz Stare Miasto. Za najbardziej unikatowe miejsce uznać można Kanał Bydgoski z systemem śluz, a za jedną z większych atrakcji bydgoski tramwaj wodny.

Krajobraz

35% obszaru Bydgoszczy to strefa krajobrazu chronionego, 9% stanowi z kolei Park Krajobrazowy Doliny Dolnej Wisły. Z Bydgoszczą graniczą ponadto trzy rezerwaty przyrody, a w mieście znajdują się 103 pomniki przyrody. Wybierając się do Bydgoszczy warto też uwzględnić wizytę w Ogrodzie Fauny Polskiej Zoo.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty wtrase.pl. Gwarantujemy liczne i satysfakcjonujące oferty na przewóz osób. Bydgoszcz może być również miejscem wyjazdu do innych pięknych miast w Polsce.

W naszej bazie znajdują się również oferty z miast takich jak:

 •  Toruń
 •  Włocławek
 •  Grudziądz
 •  Inowrocław
 •  Brodnica
 •  Świecie
 •  Chełmno
 •  Nakło nad Notecią
 •  Rypin
 •  Solec Kujawski
 •  Chełmża