Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Podróżujący

Jeśli poszukujesz bezpiecznego i komfortowego transportu, a jednocześnie masz dosyć jeżdżenia pociągami i nadmiernego tłoku w środkach komunikacji, to świetnie trafiłeś! Serwis  wTrase.pl oferuje kompleksowe usługi pośrednictwa między klientem a przewoźnikiem. Jako podróżujący to Ty sam w prosty sposób określasz typ przewozu, termin wycieczki, trasę oraz liczbę osób  Po złożeniu bezpłatnego zamówienia, czekasz na ofertę przewoźników. Sam wybierzesz, która odpowiada Ci najbardziej i jest najkorzystniejsza finansowo. Jedyne koszty, jakie poniesiesz, to koszty transportu.
 
Na odpowiedź na swoje zgłoszenie z pewnością nie będziesz długo czekał , gdyż trafi ono niemalże natychmiast do przewoźników.
Wysłanie bezpłatnego zgłoszenia umożliwi Ci otrzymanie co najmniej kilku ofert, od różnych firm z Twojego regionu, którzy przedstawią Ci ofertę możliwie najkorzystniejszą, odpowiadającą Twoim wymogom finansowym i logistycznym.