Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Koszalin

Wynajem busów Koszalin

Poszukujesz atrakcyjnej oferty na wynajem busów? Koszalin jest miejscem z którego chcesz rozpocząć podróż? Dobrze trafiłeś, ponieważ dzięki usługom portalu wtrase.pl w szybki, wygodny oraz bezpłatny sposób odnajdziesz najbardziej konkurencyjne propozycje przewoźników.

Wystarczy poświęcić chwilę i uzupełnić formularz dostępny na naszej stronie internetowej. Formularz ten uwzględnia podstawowe informacje na temat planowanej podróży, a więc datę i miejsce wyjazdu, miejsce docelowe, liczbę podróżnych czy formę przejazdu (w jedną lub wie strony). Należy także odpowiedzieć na pytanie dotyczące środka transportu. Największą popularnością cieszą się oferty na wynajem busów. Koszalin można jednak odwiedzić korzystając z innych środków lokomocji.

Przewozy

Po wypełnieniu formularza oraz podaniu swoich danych kontaktowych, w krótkim czasie nadeślemy Państwu propozycje przejazdu. W przypadku, jeśli żadna z tych propozycji nie spełnia Państwa oczekiwań, nie ma obowiązku korzystania z nich.

Przewoźnicy zarejestrowani w portalu posiadają nowoczesne i bezpieczne floty, które zapewnią komfortową podróż. Zachęcamy do skorzystania z oferty.

Koszalin to piękne miasto położone w województwie zachodniopomorskim, siedziba powiatu koszalińskiego.

Miasto

Jest to miasto atrakcyjne turystycznie między innymi ze względu na bliskość Morza Bałtyckiego (od morza dzieli je 11 km). Ponadto na terenie Koszalina znajduje się jezioro Jamno, a miasto położone jest w dorzeczu Parsęty, Unieści i Dzierżęcinki. Dużą część miasta stanowią tereny zielone: między innymi Las Komunalny, Las Bukowy czy Park imienia Książąt Pomorskich.

Koszalin pochwalić się może dużą liczbą zabytków. Do rejestru zabytków został wpisany między innymi obszar całego Starego Miasta. Jeśli wybierają się Państwo do Koszalina, w pierwszej kolejności warto tu zobaczyć Katedrę Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny, fragmenty murów obronnych, Kaplicę św. Gertrudy, Domek Kata, Gmach Rejencji oraz wiele innych.

Kultura i nauka

Miasto jest istotnym centrum gospodarczym, przemysłowym i handlowym. Największą uczelnią Koszalina jest Politechnika Koszalińska.

W mieście znajdziemy też teatry, muzea, amfiteatr oraz filharmonię. Co roku odbywają się tu ważne festiwale i imprezy kulturalne (między innymi festiwale filmowe czy festiwal kabaretów).

Zachęcamy do skorzystania z oferty na wynajem busów i życzymy szerokiej drogi. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.