Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Białystok

Wynajem busów Białystok - Przewóz osób

Przewóz osób w Białymstoku i okolicach - tylko u nas. Najlepsze oferty i szybkie wyceny na wynajem autokarów, wynajem busów czy limuzyny w Białymstoku i okolicach - zapraszamy do bezpłatnego wypełnienia zapytania - możesz liczyć na szybką odpowiedź z naszej strony. Będzie ona zawierać ofertę na przewóz osób. Można też skorzystać z naszej bazy przewoźników aby skontaktować się bezpośrednio z firmą oferującą usługi w wynajmie autokarów, busów, limuzyn.

Uzupełniając takie dane jak forma transportu, miejsce odjazdu i przyjazdu, a także interesujący termin, w szybki sposób mogą Państwo wybierać spośród ofert na przewóz osób. Białystok zaprasza. Przewóz osób Białystok i okolice : przewóz osób Łapy, przewóz osób Zambrów, przewóz osób Sokółka, przewóz osób Siemiatycze, przewóz osób Hajnówka, przewóz osób Grajewo, przewóz osób Bielsk Podlaski ...

W ofercie na wynajem busów, wynajem autoakrów Białystok to tylko jedno z wielu miejsc obsługiwanych przez przewoźników, niemniej jednak miejsce cieszące się rosnącą popularnością. Jako stolica województwa podlaskiego, ma bardzo dużo do zaoferowania. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, iż Białystok to nie tylko administracyjne i gospodarcze centrum regionu, ale też naukowe oraz kulturalne.

Historia

Historia Białegostoku jest długa: pierwsza wzmianka o mieście pochodzi z roku 1426.Obecnie miasto prężnie się rozwija przyłączając do swego terytorium kolejne miejscowości. Stolicą województwa podlaskiego jest od roku 1999.

Bogatą historię miasta odzwierciedlają jego zabytki. Będąc w Białymstoku warto zobaczyć między innymi Stary Kościół Farny, Pałac Branickich, Cerkiew św. Marii Magdaleny czy Pałac Lubomirskich. Ponadto Rynek Kościuszki, Domek Napoleona, dawną zbrojownię i wiele innych.

Przyroda i Kultura

Walorom tym nie ustępują jednak walory przyrodnicze. Nie wszyscy bowiem pamiętają, że Białystok leży na obszarze tzw. Zielonych Płuc Polski. Tereny zielone zajmują aż 32% powierzchni Białegostoku. Tworzy to doskonały i zdrowy mikroklimat sprzyjający odpoczynkowi i regeneracji sił. Pozostałością Puszczy Knyszyńskiej są dwa rezerwaty leżące w obrębie miasta. Nic więc dziwnego, że Białystok jako pierwsze miasto Polski włączony został do projektu Sieci Zdrowych Miast Światowej Organizacji Zdrowia (WHO).

Miasto Białystok to największy ośrodek kulturalny leżący na terenie północno-wschodniej Polski. Znajdują się tu muzea, galerie, teatry oraz filharmonia. Białystok poszczycić się może również licznymi uczelniami oraz instytucjami naukowo-badawczymi. Do najważniejszych należy Uniwersytet w Białymstoku, Politechnika Białostocka, Uniwersytet Muzyczny im. Fryderyka Chopina czy Uniwersytet Medyczny. Wszystko to sprawia, że Białystok warto odwiedzić oraz warto tu wracać.

Zachęcamy zatem do skorzystania z serwisu i znalezienia najdogodniejszej dla Państwa oferty na wynajem busów oraz przewóz osób. Białystok odwiedzić można z dowolnego miejsca w kraju, komfortowo i w atrakcyjnej cenie. Niezależnie od celu i terminu podróży, jak i ilości podróżujących osób, z pewnością znajdą tu Państwo ofertę dla siebie. Zapraszamy!

Nasi przewożnicy dostępni są również w miastach taikch jak:

 •  Suwałki
 •  Łomża
 •  Augustów
 •  Bielsk Podlaski
 •  Zambrów
 •  Grajewo
 •  Hajnówka
 •  Sokółka
 •  Łapy
 •  Siemiatycze
 •  Kolno
 •  Mońki
 •  Wasilków