Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Rzeszów

Przewóz osób, wynajem busów - Rzeszów

Przewóz osób w Rzeszowie i okolicach, szybkie wyceny na wynajem busa i innych środków transportu. Możesz liczyć na szybką odpowiedź z naszej strony. Oprócz wypełnienia formularza, można też skorzystać z naszej bazy przewoźników aby skontaktować się bezpośrednio z firmą świadczącą usługi przewozowe.

Formularz znajdujący się na stronie, pozwoli w łatwy i szybki sposób poznać oferty na przewóz osób. Rzeszów odwiedź z dowolnego miejsca Polski i w terminie, który najbardziej Ci odpowiada. Podróż nie musi kojarzyć się z długimi poszukiwaniami środka transportu oraz brakiem komfortu.

Jak odnaleźć odpowiednią propozycję na przewóz osób? Wystarczy odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań takich jak data i miejsce wyjazdu, cel podróży, liczba podróżnych etc. Za naszym pośrednictwem otrzymasz oferty różnych przewoźników na wynajem busów lub też innych środków transportu.

Zacznij od wypełnienia formularza

Twoim zadaniem jest wybór propozycji na przewóz osób. Możesz również odrzucić oferty, jeśli stwierdzisz, że nie spełniają one Twoich oczekiwań: korzystanie z serwisu wtrase.pl jest bezpłatne i nie zobowiązuje do wyboru nadesłanych propozycji.

Bez względu na to, czy wybierasz się do Rzeszowa w celach biznesowych czy prywatnych, przed wyjazdem warto dowiedzieć się trochę na temat celu podróży. Rzeszów to duże miasto, stolica województwa podkarpackiego.

Miasto stanowi ważny ośrodek przemysłowy i administracyjny regionu. Jest ponadto istotnym ośrodkiem handlowo-usługowym, akademickim, a także kulturalnym. Nie każdy wie, iż w Rzeszowie działają trzy honorowe konsulaty: Ukrainy, Słowacji oraz Niemiec. Jest tu także międzynarodowy port lotniczy.

O mieście

Rzeszów należy do Stowarzyszenia Eurocities, a także Unii Metropolii Polskich. Miasto posiada długą historię, a osadnictwo istniało w tym miejscu już w czasach neolitu. Pisana historia miasta rozpoczyna się od roku 1354, kiedy to nadano mu prawa miejskie.

Obecnie w mieście działa dużo uczelni wyższych: publicznych oraz prywatnych. Do najważniejszych należy Uniwersytet Rzeszowski oraz Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza.

Dla turystów

Turyści nie będą zawiedzeni wydarzeniami kulturalnymi, które cyklicznie odbywają się w mieście. Działają tu też teatry, filharmonia i liczne muzea.

Będąc w Rzeszowie z pewnością warto zobaczyć Stare Miasto, zwłaszcza zaś Ratusz Miejski. Inne ważne zabytki to Podziemna Trasa Turystyczna, Stary Cmentarz, Aleja Pod Kasztanami, Teatr im. Wandy Siemaszkowej, a także wiele innych. Prócz tego wiele pałaców, zamków oraz dworów: między innymi Letni Pałac Lubomirskich, Zamek w Rzeszowie, Pałac Biskupów Rzeszowskich lub choćby Dwór Chłapowskich.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług portalu i znalezienia satysfakcjonującej oferty na przewóz osób. Rzeszów może być również miejscem wyjazdu.

Nasi przewoźnicy świadczą usługi również w:

 • Rzeszów
 • Stalowa Wola
 • Przemyśl
 • Mielec
 • Tarnobrzeg
 • Krosno
 • Dębica
 • Jarosław
 • Sanok
 • Jasło
 • Łańcut
 • Przeworsk