Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Przewozy autobusem

Zorganizowanie jakiejkolwiek wycieczki, bądź wyjazdu dla kilkudziesięcioosobowej grupy osób, niewątpliwie wiąże się z wynajęciem odpowiedniego pojazdu, który w możliwie jak najbardziej komfortowych i bezpiecznych warunkach, przewiezie grupę z jednego miejsca do drugiego. Firmy przewozowe oferujące swoje usługi na terenie całego kraju, prześcigają się w atrakcyjnych ofertach, w celu przyciągnięcia jak najszerszej grupy klientów.

Zyskują na tym potencjalni pasażerowie, którzy sami mogą wybrać najkorzystniejszą, najbardziej im odpowiadającą ofertę. Tak to właśnie funkcjonuje w serwisie wTrase.pl. Klient bezpłatnie składa zamówienie na konkretną podróż, dla konkretnej liczby osób. Przewoźnicy z jego regionu, mogący zrealizować takie zamówienie, otrzymują je, po czym sami ustalają z klientem szczegóły umowy.

Jeżeli więc szukasz odpowiedniego środka transportu dla szkolnej wycieczki, na pielgrzymkę, koncert, wydarzenie sportowe czy wesele, skorzystaj z serwisu wTrase.pl. Oszczędzasz pieniądze, gdyż składanie zamówienia jest bezpłatne, a także czas, ponieważ to przewoźnicy zgłoszą się do Ciebie, a nie na odwrót.