Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Samochody osobowe

Licząc na podróż w mniejszym, spokojniejszym gronie, nie musisz już nerwowo trzymać kciuków, aby przedział w pociągu był pusty,                    lub miejsce w autobusie obok Ciebie wolne. Dzięki serwisowi wTrase.pl możesz swobodnie podróżować z miejsca na miejsce samochodem osobowym. Dodatkowo opcja Last Minute ułatwi Ci znalezienie odpowiedniego transportu w konkretnym kierunku, we właściwym czasie i przede wszystkim za niższą cenę. Nic tak dobrze nie oddaje komfortu podróży, jak transport samochodem osobowym.

Pragniemy zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość usług. Podróżnym proponujemy prosty, wygodny i szybki sposób weryfikacji możliwości przewozowych, Przewoźnikom równie dogodne warunki na zdobycie klienta.

Sam proces składania zamówienia na portalu jest bardzo prosty. Wybierasz, kiedy i do jakiego miejsca chcesz podróżować samochodem,              a następnie czekasz na oferty Przewoźników z Twojego regionu.

Po raz kolejny można powiedzieć tu o komforcie, gdyż wybierasz jedynie tę ofertę, która wydaje Ci się najodpowiedniejsza. Przewoźnik              sam się z Tobą skontaktuje, aby zaproponować Ci najdogodniejszą możliwość podróży.