Krajowe i Międzynarodowe przewozy osób z kierowcą -
busy, mikrobusy, autobusy, autokary

WYPEŁNIJ ZAPYTANIE lub wyślij na: biuro@wtrase.pl, info@wtrase.pl
Infolinia: 518 086 026, 600 486 046

Przewozy pasażerskie - wynajem limuzyn, busów, autobusów, autokarów. Bezpłatnie wypełnij zapytanie (bez zobowiązań), szybka odpowiedz od firm z Twojego regionu.

Dane kontaktowe osoby zamawiającej

Przewozy na lotniska

Pierwszym punktem każdej dalekiej podróży, czy do kraju z kontynentu, czy też za ocean, jest transport na lotnisko. Nie każdy ma możliwość mieszkać w dużym mieście, gdzie znajdują się lotniska, a więc dojazd na nie jest dodatkową kwestią do rozwiązania. Zabieranie samochodu osobowego może być uciążliwe, bo wiąże się z dodatkowymi kosztami za parking w obrębie lotniska, a opłaty rosną z każdym kolejny dniem.
 
Kiedy więc wybieramy się większą grupą, chociażby kilkuosobową, korzystną opcją jest wynajem większego busa, bądź minibusa, co oferuje portal wTrase.pl. Pojazd zabierze Cię z Twojego miasta i podstawi pod samo lotnisko – bez konieczności przesiadania się z pociągu do taksówki itp. Możliwość wynajmu busa jest o tyle komfortowa, iż nie musisz martwić się o wygodę, czy zbyt mało miejsca na bagaż.
 
Wszystko to jest naprawdę bardzo proste. Wystarczy uprzednio wcześniej znać termin swojej podróży, wysłać bezpłatne zamówienie , a potem już tylko cieszyć się komfortowym i bezpiecznym transportem pod samą odprawę na lotnisku. Busy czy minibusy można zamówić także z lotniska, kiedy dotarliśmy już do miasta docelowego, a istnieje potrzeba przejazdu do hotelu, czy na dworzec.
 
Z serwisem wTrase.pl oszczędzasz czas i pieniądze, a zyskujesz komfort, którego nie zaznasz w żadnym innym środku komunikacji.